• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dni Krapkowic

Dwa dni dobrej zabawy, czyli święto mieszkańców gminy Krapkowice. W sobotę Dni Krapkowic rozpoczął koncert zespołu „Chastity”, o 17:00 na scenie pojawiła się i porwała publiczność formacja „Video”. Następni wystąpili charyzmatyczni muzycy z zespołów: „Horyzont” i „Habakuk”. Pierwszy dzień Dni Krapkowic zakończyła dyskoteka w  hali namiotowej, za konsolą rytmu wieczorowi nadawał DJ Aris.    

Drugi dzień rozpoczął się od koncertu zespołu „Skaner”, tuż po nim w hali namiotowej  wystąpiła orkiestra dęta Blasorchester Wittstock/Dosse e.V. W niedzielę mogliśmy także usłyszeć znane utwory w wykonaniu uczestników Studia Piosenki oraz Klubu Wokalisty, a o 18:00 na scenie pojawiły się barwne mażoretki. Publiczność do łez rozbawił występ kabaretowy Grzegorza Poloczka, a prawdziwą muzyczną petardę zaserwowała gwiazda wieczoru Doda. Podczas dwóch dni prowadzona była także zbiórka oraz licytacja na rzecz chorej mieszkanki Krapkowic, Martyny Koteluk. 

Organizatorami Dni Krapkowic był Krapkowicki Dom Kultury oraz gmina Krapkowice. Dziękujemy Państwu za hojność, obecność i zgotowany artystom aplauz.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).