• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

OGŁOSZENIE BURMISTRZA KRAPKOWIC

Burmistrz Krapkowic ogłasza I ustny przetarg nieograniczony na:
sprzedaż nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym w zabudowie wolnostojącej, parterowym, częściowo podpiwniczonym, z poddaszem mieszkalnym, o powierzchni użytkowej 150,95 m²  z następującym pomieszczeniami:
1.  piwnica: klatka schodowa, 3 pomieszczenia gospodarcze;
2. parter: weranda, przedpokój, pomieszczenie gospodarcze, klatka schodowa, kuchnia, spiżarnia, 2 pokoje, łazienka z wc;
3. piętro/poddasze: klatka schodowa, korytarz, 3 pokoje, pokój letni, łazienka z wc oraz budynkiem gospodarczym o powierzchni użytkowej 26,07 m² położonymi w Krapkowicach przy ul. Wyzwolenia 4 na  działce nr 28, z mapy 5 o powierzchni 0,0909 ha, zapisanej w Księdze Wieczystej  nr OP1S/00017305/8.

 

 POBIERZ TREŚĆ OGŁOSZENIA >> KLIKNIJ TUTAJ

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).