• PL
  • EN
  • DE

Informujemy, że most kolejowy w Krapkowicach w związku z przebudową od dnia 01.10.2019 zostanie całkowicie wyłączony z ruchu. Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Przygotowania na wypadek silnych opadów deszczu

Silne opady deszczu, grad oraz prognozy na kolejne dni - taka sytuacja wymaga stałego nadzoru. O kanalizacji burzowej i newralgicznych miejscach rozmawiał dziś burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura z przedstawicielami spółki gminnej Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. oraz urzędnikami odpowiedzialnymi za utrzymanie sieci kanalizacji deszczowej w gminie. Na spotkaniu ustalono strategię działania w przypadku nagłych zdarzeń podobnych do tych z 30 maja.

www.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).