• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów"

goose-1064406_1920.jpeg

Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego oraz Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego we współpracy z Opolskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Łosiowie i Muzeum Wsi Opolskiej zapraszają na  XVII edycję Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów” na najlepszy regionalny produkt żywnościowy oraz na najlepszą potrawę regionalną i lokalną. Zgłoszenia można przesyłać do 16 czerwca br.

Celem konkursu jest identyfikacja i promocja regionalnych produktów oraz przygotowanie ich producentów do uczestniczenia w systemach jakości żywności, zarówno na szczeblu unijnym, jak i krajowym. Ideą konkursu jest też zachęcanie mieszkańców obszarów wiejskich, zwłaszcza tych o niekorzystnych warunkach gospodarowania, do puszukiwania alternatywnych źródeł dochodu.

Szczegółowe informacje, regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronach:

http://www.umwo.opole.pl/2017/06/nasze-kulinarne-dziedzictwo-smaki-regionow/,

http://oodr.pl/informacja.php?id=2017-05-25_12:05:56&kategoria=region&dzial=aktualnosci&on=tak&podkategoria=brak.gif

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).