• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Odkomarzanie

Drodzy mieszkańcy informujemy, że w czwartek, 1 czerwca specjalistyczna firma przeprowadziła odkomarzanie terenów rekreacyjnych w gminie Krapkowice (Plac Eichendorffa, bulwary odrzańskie, Port Jachtowy).

Skuteczna walka z komarami to  bardzo trudny proces. Istotna jest bezdeszczowa pogoda nie tylko w dzień oprysków, ale także trzy dni po. Dodatkowo odkomarzanie powtarzać należy co 2, 3 tygodnie odpowiednio dobranym preparatem, który nie będzie miał wpływu na owady pożyteczne, m.in. pszczoły. 

W związku z trudnościami oraz sporym kosztem, na odkomarzanie decydują się przede wszystkim miasta turystyczne zlokalizowane wokół jezior i innych akwenów stojących.

mosquito-2323906_1280.png

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).