• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

W trosce o seniorów

Projekt senioralny.jpeg

Kilkadziesiąt osób z gminy Krapkowice korzysta z projektu senioralnego „Jesień życia w dobrej kondycji bez bólu”, który prowadzi Strzeleckie Centrum Obsługi Biznesu w partnerstwie z gminą Krapkowice. W ramach tej współpracy seniorzy objęci są badaniami kardiologicznymi oraz pulmonologicznymi. Bez kolejek wykonywane są nie tylko badania bezdechu sennego, ciśnienia czy rejestracja pracy serca (holter EKG). Seniorzy korzystają także z rehabilitacji. Na terapię manualną i energotonową uczęszcza 40 osób.

Gmina Krapkowice w projekcie nie ponosi kosztów, nieodpłatnie udostępnia jedynie pomieszczenia. Emeryci, którzy zgłosili się do projektu chwalą przede wszystkim szybkość działania i dostęp do specjalistycznych badań bez kolejek. Osoby, które zgłosiły się do projektu przez tydzień badane są wysokiej jakości sprzętem, a wyniki badań na bieżąco weryfikuje specjalista. W przypadku wykrycia choroby seniorzy kierowani są do specjalistycznych poradni. Projekt kierowany jest do osób powyżej 60 roku życia.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).