• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Agresywny podopieczny Domu Pomocy Spełecznej ,,Anna" w Krapkowicach

1.jpeg

W dniu 24.05.2017 r. funkcjonariusze Straży Miejskiej w Krapkowicach otrzymali zgłoszenie od pracownika Domu Pomocy Społecznej ,,Anna” w Krapkowicach o agresywnym podopiecznym, który opuścił ośrodek bez pozwolenia opiekunów. Strażnicy miejscy zlokalizowali wskazaną osobę i na ich prośbę mężczyzna udał się do ośrodka.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).