• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Jeździli skuterami po chodniku

1.jpeg

Dnia 23.05.2017 r. strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie dotyczące poruszania się skuterami przez nastolatków po wspólnotowym chodniku przy jednym z budynków mieszkalnych na ul. Ks. Duszy. Informacji nie potwierdzono naocznie podczas patrolu wskazanego rejonu. Ustalono jednak w wyniku rozpytania użytkowników skuterów i przeprowadzono rozmowę profilaktyczną z rodzicami na temat bezpiecznego i prawidłowego użytkowania motorowerów.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).