• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Skrzaty na start

Ponad 100 przedszkolaków z gminy Krapkowice wzięło udział w niezwykłej Olimpiadzie. Sportowa rywalizacja najmłodszych mieszkańców i ich rodziców odbyła się w sobotę 27 maja  w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Piechoty. Punktualnie o 10:00 olimpiadę oficjalnie rozpoczął burmistrz Andrzej Kasiura. Do sportowej rywalizacji przystąpiło 8 zespołów. Niemal dwie godziny mocy wrażeń i świetnej zabawy zakończyła ostatnia konkurencja – wręczanie medali na czas. Do tej konkurencji przystąpił sekretarz miasta Harald Brol, który wszystkim przedszkolakom wręczył pamiątkowe medale.

Organizatorem Olimpiady było Przedszkole Publiczne nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krapkowicach, patronat honorowy nad wydarzeniem objął burmistrz Andrzej Kasiura.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).