• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Nowa inwestycja w gminie

IMG_6629.jpeg

W Dąbrówce Górnej trwa budowa nowoczesnego laboratorium badawczego i wytwórni mas bitumicznych. Firma EKO-Probud po zakupie od gminy niemal 4 hektarowej działki już inwestuje. Testowane i produkowane tu będą nowoczesne mieszanki mineralno-asfaltowe, skracające drogę hamowania pojazdów. Produkcja będzie się odbywała pod nadzorem naukowców przy wykorzystaniu specjalistycznej aparatury.

Nowy zakład to nowe miejsca pracy. Na początek zatrudnienie znajdzie tu około 10 osób. W perspektywie, lokalizacja firmy na terenie gminy to także niższe koszty wykonywania dróg gminnych. Szacowana wartość inwestycji to ponad 11 mln zł.

IMG_6628.jpeg

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).