• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Noc w Baszcie

DSC_2296.jpeg

Wyjątkowa sceneria i niepowtarzalna okazja podziwiania nocnych widoków Krapkowic. To była magiczna noc. 20 maja krapkowicka baszta czekała na zwiedzających do 24.00. A to za sprawą nocy muzeów. Pierwsi zabytkową wieżę odwiedzili najmłodsi. Z ciekawością zwiedzili Basztę piętro po piętrze, a następnie wysłuchali wieczorynki. Gościom czytali: Izabela Kuriata, instruktorka teatralna Krapkowickiego Domu Kultury oraz burmistrz Andrzej Kasiura. Po wysłuchaniu opowieści, dzieci ułożyły własną niesamowitą historię.

Instruktorzy Krapkowickiego Domu Kultury Małgorzata Pacion oraz Adam Werwiński  chętnych po Baszcie oprowadzali do północy. Można było nie tylko wysłuchać ciekawie opowiedzianej historii naszego miasta, ale także podziwiać wystawy i nocne widoki Krapkowic oraz wybić pamiątkową pieczęć. Wstęp oczywiście był wolny.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).