• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Letni obóz języka angielskiego

Kontynuujemy organizację Letniego Obozu Języka Angielskiego prowadzonego w partnerskiej współpracy z amerykańskim miastem Camas. To wyjątkowa okazja do nauki języka angielskiego pod kierunkiem amerykańskich nauczycieli i asystentów młodzieżowych, którzy jako wolontariusze przyjadą do Polski. Oferta kierowana jest do młodzieży w wieku od 14 do 18 lat, której poziom znajomości języka angielskiego pozwala na swobodą komunikację. W programie obozu oprócz zajęć lingwistycznych, planowane są różnorodne zajęcia rekreacyjne, warsztaty i wycieczki. Metody nauczania przeniesione ze szkoły amerykańskiej oraz bezpośredni kontakt z native speaker'ami w sposób naturalny przyczynią się do rozwoju praktycznych umiejętności posługiwania się z językiem obcym. Tegorocznym organizatorem obozu jest gmina Zabierzów.

Miejsce obozu:        w atrakcyjnym miejscu w Małopolsce (szczegóły wkrótce)

Termin obozu:        9 - 22 lipca 2017 r.

Liczba uczestników:  60 osób (w tym z gminy Krapkowice 20 osób)

Wiek uczestników:   14 - 18 lat

Odpłatność:            ok. 1190 zł od osoby (w cenie koszty zakwaterowania i wyżywienia)

 

Formularz Karty Zgłoszenia  PDFKarta zgłoszenia 2017.pdf

lub do odebrania w Wydziale Oświaty i Kultury Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach, Sekretariatach Gimnazjów z terenu gminy Krapkowice.

Termin składania zgłoszeń: do 15 czerwca 2017 r. (decyduje kolejność zgłoszeń)

Miejsce składania zgłoszeń: Sekretariat Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach, ul. 3 Maja 17 lub Sekretariaty Gimnazjów z terenu gminy Krapkowice.

      Kartę Zgłoszenia można przesłać także drogą e- mailową  na adres: 

Informacji na temat obozu udzielają:

      Jolanta Myśluk  - naczelnik Wydziału  Oświaty i Kultury, tel. 77 44 66  883, e-mail:

      Jolanta Zabrocka – inspektor w Wydziale  Oświaty i Kultury, tel. 77 44 66 812, e-mail:

Summer English.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).