• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Teatr WIELKI Inaczej

DSC_0631.jpeg

Zapraszamy na premierę improwizowanego spektaklu pt. "Pudło" Teatru WIELKIEGO Inaczej. Wyjątkowe przedstawienie odbędzie się 16 maja o 18:30 w sali kinowej Krapkowickiego Domu Kultury. Teatr działa przy KDK drugi rok. W tym roku przyjął nazwę Teatr WIELKI Inaczej. Grupę tworzą głównie uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Krapkowicach.

Punktem wyjścia do spektaklu była praca z przedmiotem - tytułowym pudłem. „Ożywialiśmy pudła, budowaliśmy z nich zwierzęta, a następnie przeszliśmy do wymyślania miejsc, które można by „ograć” pudłami. W ten sposób  powstało kilka scen, w których pudła stały się jedynymi rekwizytami i elementami scenografii” – mówi reżyserka spektaklu Iza Kuriata. Aktorzy Teatru WIELKIEGO Inaczej są twórczy i kreatywni, sami wymyślali treść scenek. Reżyserka starała się pomysłom nadać sceniczny kształt i wybrała muzykę, która dopełnia całość. Spektakl jest wyjątkowy, częściowo improwizowany. Aktorzy losowo odgrywają wcześniej przećwiczone sceny. Dlatego spektakl za każdym razem jest inny. Na scenie wystąpią: Faustyna Brzozowska, Iweta Tomczuk, Robert Głowacki, Michał Jakisch, Adrian Marut, Michał Mazur, Waldemar Mordak, Andrzej Szynol.

DSC_0618.jpeg

DSC_0628.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).