• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Biegający pies po Rynku.

1.jpeg

Dnia 28.04.2017 r. Straż Miejska otrzymała zgłoszenie dotyczące psa biegającego bez  nadzoru w rejonie Rynku. Na miejscu potwierdzono zgłoszenie. Pies został zabrany do lecznicy przy ul. Kozielskiej. Ustalono właściciela psa, który został pouczony z art. 41 Kodeksu Wykroczeń      w związku wykroczeniem polegającym na niezachowaniu zwykłych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia określonym w dyspozycji art. 77 Kodeksu Wykroczeń.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).