• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Złoci Jubilaci

1.jpeg

„Te wspólne lata to symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia istoty małżeństwa. Życzyć by sobie należało, aby wszystkie małżeństwa były  tak dobre jak Wasze”. Tak burmistrz Andrzej Kasiura 4 kwietnia przywitał 17 par świętujących piękny jubileusz, złote gody. Burmistrz w imieniu  Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył Jubilatom medale, legitymacje oraz gratulacje „Za długoletnie pożycie małżeńskie”.

Za 50-lecie pożycia małżeńskiego odznaczeni zostali Państwo: Elżbieta i Werner Białek, Eleonora i Gerard Cebula, Zofia i Tadeusz Ćwirko, Gabriela i Jan Friedla, Jadwiga i Eugeniusz Goleniewscy, Helena i Edmund Kaizik, Anna i Ewald Kalla, Renata i Ignacy Krotowscy, Maria i Henryk Kwiecień, Hildegarda i Franz Marner, Ginter Michalik, Jadwiga i Horst Nyga, Stanisława i Stanisław Opalach, Hildegarda i Peter Stenzel, Anna i Reinhold Stokłosa, Anna i Henryk Thiel, Maria i Heinz Ziegler.

Małżonkowie zgodnie przyznają, że filarem trwałego związku małżeńskiego są przede wszystkim: wzajemny szacunek, cierpliwość i wyrozumiałość oraz wiara w istnienie wartości niematerialnych.

Podczas spotkania nie zabrakło symbolicznej lampki szampana oraz występów Klubu Wokalisty działającego przy Krapkowickim Domu Kultury.

Wszystkim parom życzymy wszelkiej pomyślności oraz dalszych wspólnych lat w zdrowiu i szczęściu.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).