• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy, informujemy, że Straż Miejska w Krapkowicach we wtorki i czwartki pracuje na dwie zmiany: I od godz. 7.00 do 15.00  i  II od 12.00 do 20.00. Pozostałe dni od 7.00 do 15.00. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Pożyczki do przydomowych oczyszczalni ścieków z WFOŚiGW w Opolu

Szanowni mieszkańcy Gminy Krapkowice!

Mamy przyjemność poinformowania Państwa, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu udziela preferencyjnych pożyczek na budowę przydomowych oczyszczalni ścieków. O pożyczki ubiegać się mogą osoby fizyczne oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Minimalna wysokość pożyczki to 10 tys. zł. Przewidywany termin jej spłaty nie może być krótszy niż 18 miesięcy i nie dłuższy niż 5 lat. Przydomowe oczyszczalnie ścieków muszą spełniać określone wymagania. Szczegóły programu:  http://www.wfosigw.opole.pl/portal-beneficjenta/przydomowe-oczyszczalnie-sciekow-pozyczki-dla-osob-fizycznych

Poniżej pismo WFOŚiGW w Opolu informujące o pożyczkach:

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).