• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Krapkowicka firma nagrodzona w Warszawie

Resized_20170322_112549.jpeg

GSP Polska sp. z o.o.  otrzymała prestiżową nagrodę za premierę roku. Nagrodę podczas  Międzynarodowych Targów Warsaw Bus oraz Targów Transportu, Spedycji i Logistyki odebrał prezes zarządu Gabriel Prusek.

GSP Polska sp. z o.o. jest w Polsce autoryzowanym przedstawicielem marek AYATS, TAM, RABA oraz Sanos. Firma otrzymała nagrodę za prezentację na targach marki AYATS z Katalonii, dokładnie dwóch najnowszych modeli: Kronos i Eclipse.

Model Eclipce to piętrowy autobus na podwoziu trzyosiowym mogący pomieścić do 98 pasażerów. Napędzany jest 480 konnym silnikiem MAN-a. Drugi model to wysokopokładowy, komfortowy autobus turystyczny mogący zabrać na pokład nawet 71 pasażerów. Autobusy AYATS na targach w Warszawie zaprezentowano po raz pierwszy w Polsce. Marka przypadła do gustu przewoźnikom. Życzymy krapkowickiej firmie kolejnych sukcesów oraz dynamicznego rozwoju firmy.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).