• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

INFORMACJA O PLANOWANYM TRENINGU SYSTEMU OSTRZEGANIA I ALARMOWANIA

Uprzejmie informujemy, że w dniach 22-23 marzec 2017r., w godz.8.00 – 16.00 odbędzie się trening decyzyjny pk. „ SUDETY 17”. W ramach treningu będą rozwijane elementy wojewódzkiego systemu wykrywania i alarmowania (SWA) z uruchomieniem syren alarmowych do alarmowania ludności cywilnej.

                        W związku z powyższym może nastąpić konieczność uruchomienia syren alarmowych na terenie miasta i gminy Krapkowice poprzez wyemitowanie następujących sygnałów alarmowych:

                - OGŁOSZENIE ALARMU – modulowany dźwięk syreny w okresie trzech minut,

                - ODWOŁANIE ALARMU – ciągły dźwięk syreny w okresie trzech minut.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).