• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

Finaly_wojewodzkie_Z_Podworka_na_Stadion_o_Puchar_Tymbarku-fot.Cyfrasport-PZPN_1_LQ.jpeg fot. Cyfrasport/PZPN

21 i 22 marca rozegrane zostaną finały wojewódzkie Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" w województwie opolskim. Poznamy wtedy najlepszych młodych piłkarzy i piłkarki do lat 8, 10, 12. Mistrzowie w kategoriach U-10 i U-12 wystąpią w finale ogólnopolskim i staną przed szansą zagrania na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Do trwającej, XVII edycji Turnieju zgłoszonych zostało 320 tysięcy dzieci. Zmagania zawodników zaczęły się od eliminacji na poziomie gminnym i powiatowym. Teraz przyszła pora na rozgrywki na szczeblu wojewódzkim, które na Opolszczyźnie rozegrane zostaną 21 i 22 marca na Stadionie Miejskim w Brzegu.

Podczas dwóch dni rozgrywek zobaczymy w akcji 615 zawodników z 12 powiatów. Lista drużyn grających w finałach w województwie opolskim znajduje się poniżej.

PDFLista_druzyn_-_woj._opolskie.pdf

Finaly_wojewodzkie_Z_Podworka_na_Stadion_o_Puchar_Tymbarku-fot.Cyfrasport-PZPN_2_LQ.jpeg

fot. Cyfrasport/PZPN

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).