• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs "Piękna Wieś Opolska" ogłoszony

Zarząd Województwa Opolskiego ogłosił jubileuszową dwudziestą edycję konkurs „Piękna Wieś Opolska 2017".

W tegorocznym konkursie uczestnicy będą oceniani w dwóch kategoriach:

A. „Najpiękniejsza wieś XX-lecia Odnowy Wsi Opolskiej",

B. „Najlepszy projekt odnowy wsi".

Tegoroczny konkurs jako jedno z głównych zadań, podejmuje działania edukacyjne i promocyjne w zakresie dbałości o otoczenie i cenne zasoby przyrodnicze w lokalnych środowiskach. Działalność środowisk lokalnych na rzecz zachowania bioróżnorodności jest jednym z głównych kryteriów regulaminowych we wszystkich tegorocznych kategoriach konkursowych „Najpiękniejszej wsi XX-lecia Odnowy Wsi Opolskiej" oraz „Najlepszym projekcie odnowy wsi".

Termin nadsyłania zgłoszeń na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego lub dostarczenia materiału osobiście upływa 29 maja br. (decyduje data wpływu do Sekretariatu Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi).

Wszystkie dokumenty dotyczące konkursu dostępne są w zakładce Konkurs Piękna Wieś Opolska na stronie http://www.odnowawsi.eu/serwis/index.php?id=646

countryside-146807_1280.png

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).