• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Zmiany w systemie pożyczek udzielanych przez WFOŚiGW w Opolu

W związku ze zmianą „Programu ograniczenia niskiej emisji w województwie opolskim dla osób fizycznych i przedsiębiorców należących do sektora MŚP przy udziale środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu” wprowadzono nowe wzory wniosków o pożyczkę, które obowiązują od 07.03.2017 r.

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców dokonano zmian w "Programie ograniczenia niskiej emisji w województwie opolskim dla osób fizycznych i przedsiębiorców należących do sektora MŚP przy udziale środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu”, obejmujących:

-  rozszerzenie zakresu beneficjentów o najemców lokali komunalnych,

-  możliwość finansowania zadań w budynkach wielorodzinnych, których właścicielami są osoby fizyczne,

-  rozszerzenie zakresu beneficjentów o przedsiębiorców należących do sektora MŚP, którzy mogliby w ramach Programu ubiegać się o dofinansowanie zadań z zakresu poprawy efektywności energetycznej (w tym: wymianę kotłów węglowych i termomodernizację obiektów, wykorzystywanych na cele działalności gospodarczej) oraz polegających na zakupie i montażu urządzeń wykorzystujących OZE, przy założeniu, że kwota pożyczki nie przekroczy 50 000 zł, a zasady umarzania pożyczek będą takie same jak ustalone w „Zasadach udzielania i umarzania pożyczek oraz trybie i zasadach udzielania i rozliczania dotacji ze środków WFOŚiGW w Opolu”.

Aktualna wersja Programu dostępna na stronach internetowych WFOŚiGW w Opolu: http://www.wfosigw.opole.pl/portal-beneficjenta/pone-pozyczki-dla-osob-fizycznych oraz na stronie internetowej Gminy Krapkowice w zakładce "Ochrona środowiska" -> "Czyste powietrze" -> "Programy i pożyczki WFOŚiGW w Opolu".

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).