• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Teatr X

Na jednej scenie dojrzali ludzie i szukająca jeszcze swojej drogi w życiu młodzież, czyli Teatr X działający przy Krapkowickim Domu Kultury. Kreatywni, pełni energii i ekspresji Krapkowiczanie tworzą sztukę.

Próby do premierowego spektaklu odbywały się przez kilka ostatnich miesięcy. Efekty pracy aktorów można będzie zobaczyć już 21 marca o 18:00 w Krapkowickim Domu Kultury. Spektakl powstał na podstawie dwóch tekstów Jeremiego Przybory, którego wielbicielką jest reżyserka i instruktorka Iza Kuriata. Pani Iza w swoich spektaklach łączy teatr ruchu z żywym słowem. Jest absolwentką specjalizacji teatralnej Pomaturalnego Studium Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Opolu, Podyplomowych Studiów Reżyserii Teatru Dzieci i Młodzieży w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie oraz historii na Uniwersytecie Opolskim.

Zapraszamy na premierę. Wstęp wolny.

teatr jaśminy2.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).