• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Seniorzy doradzają

IMG_5026.jpeg

Burmistrz Andrzej Kasiura 8 marca spotkał się z przedstawicielkami Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz Uniwersytetu Trzeciego Wieku. To kolejne cykliczne spotkanie z najbardziej doświadczonymi mieszkańcami naszej gminy. Cykl zapoczątkowany został w ubiegłym roku, a wspólne rozmowy już przynoszą efekty.

Są już nowe inicjatywy, między innymi sprzątanie świata z udziałem najbardziej doświadczonych mieszkańców gminy, międzypokoleniowe czytanie książek czy możliwość wykonana podstawowych badań (pomiar ciśnienia tętniczego, poziomu cukru) podczas wydarzeń kulturalnych organizowanych w naszej gminie.

Na spotkaniu  przedstawiono także szereg propozycji związanych z obchodami Święta Seniora. Wspólnie ustalono, że krapkowickim miesiącem seniora w 2017 roku będzie październik. Znany jest już także wstępny harmonogram obchodów. Obecny na spotkaniu dyrektor Krapkowickiego Domu Kultury przedstawił także bogatą ofertę kulturalną na cały rok.

Nie zabrakło także kwiatów oraz pełnych optymizmu życzeń burmistrza Andrzeja Kasiury z okazji Dnia Kobiet.

IMG_5033.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).