• PL
 • EN
 • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dzień Kobiet

Krzysztof Respondek, który dosłownie rozbawił do łez, urocze mażoretki, słodki poczęstunek, loteria z atrakcyjnymi nagrodami, kwiaty i autografy czyli Dzień Kobiet w Krapkowickim Domu Kultury.

Burmistrz Andrzej Kasiura wraz z Krapkowickim Domem Kultury specjalnie dla mieszkanek gminy w niedzielę, 5 marca zorganizowali Dzień Kobiet. To miało być przede wszystkim miłe spotkanie z dużą dawką humoru. I sądząc po salwach śmiechu, z całą pewnością było.

Pierwsze wystąpiły mażoretki, zaraz po nich na scenie pojawił się znany z telewizji i scen kabaretowych, Krzysztof Respondek. Były żarty, wspólne śpiewanie, a nawet wspólne występy na scenie. Kabareciarz oczarował krapkowicką publiczność. Profesjonalnie, z dużą dawką swobody zaśpiewał znane piosenki, które przeplatał śląskimi kawałami i humorystycznymi opowieściami.    

Po występie wszystkie panie zaproszone zostały na słodki poczęstunek. Tradycyjnie nie mogło zabraknąć także loterii z atrakcyjnymi nagrodami. Perfumy, kosmetyki, karnety na siłownię, zajęcia taneczne, zaproszenia do restauracji czy rękodzieło to tylko niektóre z nich.  

Z uwagi na chęć uczestnictwa w spotkaniu jak największej liczby pań, w Krapkowickim Domu Kultury zorganizowano dwie edycje Dnia Kobiet, o 14.30 i 18.00.

Wszystkim Paniom serdecznie dziękujemy za wyśmienite towarzystwo i życzymy wszelkiej  dobroci i pomyślności, oczywiście nie tylko od święta, ale przez cały rok.

Pragniemy także podziękować tym, bez pomocy których organizacja Dnia Kobiet  na tak wysokim poziomie byłaby niemożliwa.

 1. KSI, Krapkowickie Sieci Internetowe
 2. Pizzeria Red Pepper, Marcin Morawiec
 3. Zegarmistrz Jubiler, Paweł Smykała
 4. Księgarnia Makama
 5. ZPUH BOMAG, Bogdan Jachymczyk
 6. Stowarzyszenie Twórców i Artystów „Pasja”
 7. Hotel, restauracja Zamkowy Młyn
 8. Rogowska Hodowla Roślin
 9. Kwiaciarnia Orchidea, Dagmara Gregor
 10. OKR – BETON Jaskółka, Szafarczyk, Szywalski
 11. Siłownia Atleta
 12. Toczenie w Drewnie, Ryszard Donitza
 13. Joanna Zelent
 14. Max Plus, Mirosław Kulikowski
 15. B+K Polska, Ginter Maicher
 16. Nomos Dom i Ogród
 17. „SIERA”, "ADAN", Agnieszka Daniszewska
 18.  ANA-MED, Anna Czamańska, Artur Czamański, Marcin Witkowski
 19. PPHU VENUS, Hubert Jaskółka, Jan Szafarczyk, Piotr Szywalski
 20. Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Zimmermann
 21. Synergia Fitness
 22. Warsztaty ceramiczne przy KDK, Maria Wandrowska

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).