• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach będzie nieczynna od  23 marca 2020 roku do odwołania. Opłat należy dokonywać za pomocą bankowości elektronicznej. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >>

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Zatrzymanie pojazdu w odległości mniejszej niż 10 metrów przed przejściem dla pieszych

 

Iwp2 27.02.17r..jpegW dniu 27.02.2017 r. na ul. Jagiellońskiej  w Krapkowicach patrol Straży Miejskiej stwierdził pojazd zaparkowany bezpośrednio  na przejściu dla pieszych. Kierowca pojazdu został ukarany mandatem karnym. Funkcjonariusze Komendy Straży Miejskiej w Krapkowicach biorą udział we wspólnych działaniach z Komendą Powiatową Policji w Krapkowicach w ramach ,,Powiatowego Programu Działań Policji Na Rzecz Bezpieczeństwa Pieszych w 2017 r." Program ten ma na celu zmniejszenie liczby wypadków z udziałem pieszych uczestników ruchu drogowego. Apelujemy do kierowców o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego związanych bezpośrednio z bezpieczeństwem pieszych. Łamanie zasad ruchu drogowego piętnowane będzie sankcjami przewidzianymi prawem.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).