• PL
 • EN
 • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kultura

 • Miesiąc Seniora

  30 Września 2020
  Dzień seniora 2.jpeg

  „Miesiąc Seniora” to  święto, które organizowane jest co roku dla wszystkich Seniorów z gminy Krapkowice. To szczególny czas, w którym Seniorzy mogą się spotkać i wymienić doświadczeniami, ale również pochwalić swoimi talentami i umiejętnościami oraz wziąć czynny udział w wydarzeniach kulturalnych i rekreacyjnych.

  więcej»
 • Hafciarski Świat 2020

  09 Września 2020
  Konkurs haciarski - Pasja.png

  Stowarzyszenie Twórców i Artystów "Pasja" zaprasza do wzięcia udziału w konkursie "Hafciarski świat 2020". Szczegółowe informacje znajdują się w zamieszczonym poniżej regulaminie.

  więcej»
 • Kiermasz Sztuki Amatorskiej

  31 Sierpnia 2020
  IMG_6138.jpeg

  Obrazy, grafiki, ceramika, artystyczne kartki, małe arcydzieła zdobione techniką decoupage, szydełkowe cuda. Każda rzecz wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju, stworzona z dbałością o najmniejszy szczegół.

  więcej»
 • Kiermasz Sztuki Amatorskiej

  17 Sierpnia 2020
  Kiermasz Sztuki Amatorskiej.jpeg

  Obrazy, fotografie, ceramika, rzeźby. Każda rzecz wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju. Zapraszamy na pierwszy Kiermasz Sztuki Amatorskiej.

  więcej»
 • Piknik z historią

  21 Lipca 2020
  plakat.png

  Stowarzyszenie Perły Baroku zaprasza na piknik z historią. W programie opowieść o strojach cywilnych z epoki, prezentacja umundurowania oraz uzbrojenia żołnierzy z okresu wojen śląskich, nauka tańców dawnych dla chętnych zakończona wspólną zabawą. Zamek w Rogowie Opolskim, 31 lipca. Rozpoczęcie o godzinie 17.30.

  więcej»
 • Pchli Targ

  14 Lipca 2020
  2020-07 FB.jpeg

  Szafy, strychy, piwnice przeszukane? Zapraszamy na pierwszy w tym roku Pchli Targ. Giełda rzeczy używanych odbędzie się w sobotę, 25 lipca na Placu Eichendorffa. Zapraszamy od 9:00 do 13:00.

  więcej»
 • Bubble Day

  02 Lipca 2020
  Dzień Baniek Mydlanych.jpeg

  Kto ma ochotę na puszczanie baniek do samego nieba? Zapraszamy już w niedzielę na Błonia przy Marinie od 13:00 do 18:00.

  więcej»
 • Zapraszamy na plenerowe kino samochodowe

  29 Czerwca 2020
  krapkowice-plakat_internet.jpeg

  Niemieckie kino samochodowe w Krapkowicach to pierwsze takie wydarzenie w okolicy. Odbędzie się dnia 03.07.2020 o godz. 21:30 na parkingu przed pływalnią Delfin, ul. Wrzosów 2 w Krapkowicach. Wstęp bezpłatny.

  więcej»
 • XX wiek w moich wspomnieniach

  29 Czerwca 2020
  quill-175980_1280.png

  Andrzej Buła Marszałek Województwa Opolskiego z inicjatywy Forum Seniorów Samorządu Województwa Opolskiego ogłasza Konkurs Literacki pt. „XX wiek w moich wspomnieniach”. Celem konkursu jest zaprezentowanie w formie pisemnej refleksji mieszkańców naszego regionu, ukazujących zmiany jakie nastąpiły w otoczeniu seniora i jego rodziny na przestrzeni XX Wieku, ponadto pozyskanie ciekawych refleksji i opisów na temat minionego stulecia w poszczególnych gminach i środowiskach lokalnych, a także poszczególnych grupach społecznych z uwzględnieniem środowisk senioralnych oraz poszczególnych rodzin i mieszkańców.

  więcej»
 • Konkurs Fotograficzny - Zamki i pałace powiatu krapkowickiego

  16 Czerwca 2020
  logo SŻ.png

  Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie „Nasze Dziedzictwo” w Żyrowej

  więcej»
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).