• PL
 • EN
 • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Kultura

 • Krapkowicki Dom Kultury odwołuje zajęcia

  23 Marca 2020
 • Droga do wolności

  22 Stycznia 2020
  marsz do wolności - plakat krapkowice.png

  W związku z 75. rocznicą przemarszu Brygady Świętokrzyskiej NSZ przez Śląsk zapraszamy na prezentację projektu "Droga do wolności".

  więcej»
 • Koncert Karnawałowy

  17 Grudnia 2019
  koncert_karnawlowy.jpeg

  Burmistrz Krapkowic i Krapkowicki Dom Kultury zapraszają na KONCERT KARNAWAŁOWY Mirosław Niewiadomski (tenor) z zespołem.

  więcej»
 • Koncerty w Krapkowickim Domu Kultury

  05 Listopada 2019
  Niepodleglosc 2019 plakat do druku.jpeg

  Z okazji obchodów Święta Niepodległości burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura zaprasza do Krapkowickiego Domu Kultury na wyjątkowe koncerty. W niedzielę, 10 listopada w koncercie "Niepodległość muzyczne ma imię...7" wystąpią wokaliści Krapkowickiego Studia Piosenki i Krapkowickie Niezapominajki. W poniedziałek, 11 listopada na deskach KDK "Piosenki Polskiego Kina" w wykonaniu Take Style Project.

  więcej»
 • Forum Seniorów

  04 Listopada 2019
  _DSC5485.jpeg

  29 października gmina Krapkowice gościła delegację Przedstawicieli Forum Seniorów Samorządu Województwa Opolskiego, do którego należą nasi mieszkańcy: Elżbieta Kołtuńska,  Anna Moch oraz Adam Holinej – to oni reprezentują naszą gminę w Urzędzie Marszałkowskim w Opolu, przy którym znajduje się Forum Seniorów.

  więcej»
 • Muzyczne zakończenie „Miesiąca Seniora”

  31 Października 2019
  DSC_1120.jpeg

  W dniu  30 października 2019r. zakończył się „Miesiąc Seniora” w gminie Krapkowice.

  więcej»
 • Piąty tydzień Miesiąca Seniora

  24 Października 2019
  5 tydzień.png

  Przed nami piąty i ostatni tydzień Miesiąca Seniora. Serdecznie zapraszamy.

  więcej»
 • Z Krapkowic w świat

  23 Października 2019
  z_krapkowic_w_swiat.jpeg

  26 października o godzinie 18:00 w Państwowej Szkole Muzycznej w Krapkowicach na zaproszenie Burmistrza Krapkowic Andrzeja Kasiury zaprezentują się w programie literacko—muzycznym przybyłe z Londynu Regina Wasiak—Taylor, Grażyna Wasiak—Maxwel,l Lizzie Taylor a z Santiago de Compostela Sophia Wasiak—Butler

  więcej»
 • Dzień Białej Laski

  22 Października 2019
  IMG_2333.jpeg

  Polegają na słuchu, węchu, dotyku i smaku, wzrok odmówił posłuszeństwa. Mimo przeciwności, chcą jak wszyscy obywatele żyć bez ograniczeń. 22 października w Filii Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej przy ulicy Sienkiewicza 9 odbyło się spotkanie z okazji Dnia Białej Laski.

  więcej»
 • Seans filmowy dla dziadków z wnukami

  18 Października 2019
  DSC_0685.jpeg

  16 października w ramach obchodów Miesiąca Seniora w kinie Krapkowickiego Domu Kultury wyświetlany był seans filmowy „Mia i Biały Lew”. Film opowiada o 10-letniej dziewczynce o imieniu Mia, która wraz z rodzicami przeniosła się z zatłoczonego Londynu do Afryki. Pewnego dnia na świat przychodzi piękne i jedyne w swoim rodzaju białe lwiątko o imieniu Charlie. Tak zaczyna się historia zdumiewającej przyjaźni między dziewczynką i wyjątkowym zwierzęciem, którzy wspólnie wychowują się w najbardziej malowniczym zakątku Ziemi. Z taką piękną historią mieli okazję zapoznać się Seniorzy wraz ze swoimi wnukami w Krapkowickim Domu Kultury.

  więcej»
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).