• PL
  • EN
  • DE

Informujemy, że most kolejowy w Krapkowicach w związku z przebudową od dnia 01.10.2019 zostanie całkowicie wyłączony z ruchu. Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Parkowanie na chodniku

1.jpeg

W dniu 27.01.2017 r. funkcjonariusze Straży Miejskiej w Krapkowicach otrzymali zgłoszenie dotyczące pojazdu marki Opel Astra zaparkowanego na chodniku na ul. Kilińskiego w Krapkowicach w sposób naruszający warunki dopuszczalności zatrzymania na chodniku. Zatrzymany pojazd utrudniał swobodne przejście pieszych po chodniku. Na miejscu strażnicy potwierdzili zgłoszenie. Wobec kierowcy zastosowano środek oddziaływania wychowawczego w postaci pouczenia.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).