• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Składanie wniosków do 16 lutego

koło.jpeg

Zachęcamy do składania wniosków w ramach Krapkowickiego Budżetu Obywatelskiego na 2017 rok. Formularze zgłoszeniowe oraz listy poparcia dostępne są na stronie www.bo.krapkowice.pl, w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach (budynek I, pokój nr 18), Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej przy ulicy Mickiewicza, Pływalni „Delfin”, Hali Widowiskowo Sportowej im. W. Piechoty  czy Krapkowickim Domu Kultury.

Wypełnione wnioski wraz z listami poparcia można składać do 16 lutego w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach lub wysłać pocztą na adres Urzędu.

Głosowanie potrwa od 18 kwietnia do 2 maja. Ogłoszenie wyników nastąpi do 18 maja. Projekty, które otrzymają największą liczbę głosów będą realizowane w 2017 roku. 

1.jpeg

2.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).