• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Szanowni mieszkańcy gminy Krapkowice

W związku z pogarszającą się w całym kraju, w tym także w naszej gminie, jakością powietrza Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach apeluje o przestrzeganie zasad właściwej eksploatacji pieców i kominów. Szczególnie ważne jest przestrzeganie zakazu spalania w piecach różnego rodzaju odpadów. Nie zaleca się także spalania wilgotnego drewna.

Przypominamy, że powietrze w Polsce jest jednym z najgorszych w Europie. Najwięcej zanieczyszczeń pochodzi z dymu z kominów oraz spalin samochodowych.

Apelujemy przede wszystkim w trosce o Państwa bezpieczeństwo. Brak przestrzegania zasad eksploatacji to nie tylko pogorszenie jakości powietrza, ale także groźba innych poważnych  konsekwencji, między innymi pożarów.

5. Szanowni mieszkańcy gminy.jpeg

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).