• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Sportowe nagrody i stypendia rozdane

Nagrody i stypendia trenerom i zawodnikom wręczyli: wiceburmistrz Romuald Haraf oraz radni Anna Kielar i Jarosław Zdun.

Roczne wsparcie trafiło do 22 zawodników z klubów: KS Gladiatores, KS "Otmęt", KS Krapkowice, UKS „Czwórka”, LZS Żywocice, Klub Karate Do Shotokan "ENSO" Krapkowice, Klub Karate Do Shotokan. Nagrody otrzymało siedmiu trenerów z klubów: KS Gladiatores, KK Do Shotokan, KK Do Shotokan "ENSO" Krapkowice, PV Volley,  UKS Spiders. Lista nagrodzonych znajduje się na stronie https://krapkowice.skycms.com.pl/download/attachment/43872/zarzadzenie-nr-5182016.pdf

Sportowcom i trenerom dziękujemy za wytrwałość, zapał, poświęcenie i życzymy samych mistrzowskich występów.

 

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).