• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Koncert Karnawałowy

Arie i operetki „Z nutką humoru” zaserwowali artyści Teatru Muzycznego z Poznania na scenie Krapkowickiego Domu Kultury.

Podczas niedzielnego koncertu soliści wykonali chętnie słuchane arie z operetek i musicali, takich jak "Hrabina Marica", „Księżniczka Czardasza" czy "My Fair Lady". Artyści przypomnieli także znane, ale często już zapomniane szlagiery, które bawią i wzruszają.

Utwory pełne były humoru, a doskonała gra aktorska solistów rozbawiła publiczność.  Na scenie wystąpili artyści scen poznańskich: Agnieszka Wawrzyniak,  Karolina Garlińska, Mirosław Niewiadomski oraz Wiesław Paprzycki.

Mieszkańców na koncert zaprosił burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura oraz dyrektor Krapkowickiego Domu Kultury Aleksander Bernat. Już tradycyjnie, koncert karnawałowy odbył się w dwóch odsłonach, o 15.00 oraz 18:00, tak, by z interesującej oferty kulturalnej mogło skorzystać jak najwięcej mieszkańców.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).