• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Pierwsza pomoc

W dniu 20.12.2016 r.  podczas patrolu ul. Kilińskiego w Krapkowicach na wysokości byłego dworca PKP zauważono na poboczu leżącego pijanego mężczyznę. W związku z głębokim stanem upojenia alkoholowego wezwano pogotowie ratunkowe. W trakcie oczekiwania na karetkę, jeden
z przechodniów poinformował, że na moście kolejowym jest drugi pijany mężczyzna. Straż Miejska wraz ratownikami udali się we wskazane miejsce. Na miejscu zastano leżącego mężczyznę, stwierdzono zatrzymaną akcję serca, podjęto wraz z ratownikami reanimację – przywrócono akcję serca. Mężczyzna został zabrany przez drugi zespół pogotowia ratunkowego do szpitala w Opolu.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).