• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

5. Grand Prix Polski Weteranów w Tenisie Stołowym

Dorota Borkowska, Regina Kasprzak, Elżbieta Pieczarkowska i Alicja Skrzypicka w kategorii kobiet, a także Adrian Myszewski, Jacek Wieczerzak, Andrzej Głód, Stanisław Magdoń, Jerzy Przygoda, Henryk Glura oraz Henryk Mryc w poszczególnych kategoriach wiekowych mężczyzn, to zwycięzcy 5. Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym. Zawody rozgrywane były 14 i 15 stycznia w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Piechoty w Krapkowicach.

W 5. Grand Prix udział wzięło 182 zawodników z całego kraju. Najstarsi ukończyli 80 lat. Zmagania rozpoczęły sobotnie eliminacje, prowadzone z podziałem na 3-, 4- i 5-osobowe grupy. W dalszej fazie zawodników czekał turniej pucharowy.

Jest nam bardzo miło, że Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach mógł być współorganizatorem tak wyjątkowego wydarzenia. Dziękujemy Polskiemu i Opolskiemu Związkowi Tenisa Stołowego, LZS Żywocice oraz sponsorom, bez których organizacja Grand Prix Polski na tak wysokim poziomie byłaby niemożliwa.

Szczegółowe tabele wyników znajdują się na stronie http://www.pzts.pl/aktualnosci/podsumowanie-5-grand-prix-polski-weteranow-w-krapkowicach

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).