• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

25. Finał WOŚP

Hojność i otwarte serca. Przed nami 25. Finał WOŚP 2017. Tegoroczny cel, szczytny jak co roku, będzie podobny jak podczas ostatniej zbiórki - ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach pediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

Kwesty wolontariuszy będą trwały cały dzień. Licytacje i występy artystyczne odbędą się w Krapkowickim Domu Kultury. Start o 15:00. Na scenie wystąpią: Pop Marlej, Klub Wokalisty, Michał Orłowski, Mażoretki, Brand New Cadillacs, Honker. 25. Finał o 20:00 zakończy tradycyjne światełko do nieba.   

W Krapkowicach, Gogolinie, Strzeleczkach i Walcach będzie 83 wolontariuszy.

W ubiegłym roku mieszkańcy Krapkowic pokazali, że los innych nie jest im obojętny. Podczas 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na diagnozowanie najmłodszych i godną opiekę dla najstarszych pacjentów udało się zebrać 39 080,18 zł. To rekordowa suma. Może w tym roku też pęknie rekord.

WOŚP 2017.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).