• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Miła niespodzianka

Dzieci najlepiej wiedzą jak sprawić przed świętami radość dorosłym. We wtorek, 20 grudnia milusińscy z Przedszkola Publicznego nr 6 „Tęczowa Szósteczka” burmistrzowi i pracownikom Urzędu sprawili miłą niespodziankę. Stojące tuż przed Urzędem drzewko przystroili świątecznymi ozdobami. Sympatyczna wizyta była jednym z elementów edukacyjnego projektu „Ocalić od zapomnienia”. Projekt ma pielęgnować świąteczne tradycje i uczyć między innymi ponownego wykorzystania materiałów. Niecodzienne, choinkowe ozdoby powstały ze starych płyt CD.

Burmistrz Andrzej Kasiura i pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach za przemiłą wizytę dziękują przedszkolakom i ich rodzicom, pani dyrektor i wszystkim pracownikom Przedszkola Publicznego nr 6 „Tęczowa Szósteczka”. Takiej choinki przez Urzędem nie było jeszcze nigdy.

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).