• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Pokoloruj Krapkowice

IMG_3046.jpeg

W Krapkowickim Domu Kultury trwają prace nad nowym projektem. Adam Werwiński, artysta-plastyk i miłośnik lokalnej historii dosłownie szkicuje Krapkowice. Jego rysunki w formie kolorowanki w przyszłym roku trafią do dzieci. W ten sposób Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach chce zaciekawić najmłodszych lokalną historią i kulturą, bo nie od dziś wiadomo, że dzieci najszybciej uczą się właśnie przez zabawę.

Rysunki już przedstawione zostały grupie badawczej. Dzieci nie miały problemu z rozpoznaniem charakterystycznych zabudowań, te nieco mniej znane sprawiały już trudności. Po wydaniu kolorowanki nie zaskoczy ich jednak żaden krapkowicki zaułek.   

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).