• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Jarmark Bożonarodzeniowy

Raj dla podniebienia, uczta dla miłośników świątecznych dekoracji. Regionalne przysmaki, przetwory sporządzane według tradycyjnych receptur, ręcznie wytwarzane słodycze, niepowtarzalne, świąteczne ozdoby, regionalna porcelana, góralska odzież czy pamiątkowe, świąteczne kubki. Kilkudziesięciu wystawców, zróżnicowany asortyment i oczywiście magiczny wieczór z Mikołajem. 6 grudnia do sań zaprzęgniętych w renifery ustawiła się kolejka najmłodszych. Były bezcenne uśmiechy na twarzach pociech i setki rozdanych prezentów. Nie zabrakło także świętych, którzy przyjechali na mechanicznych reniferach. MotoMikołaje obdarowali milusińskich słodkimi prezentami. Był Mikołajkowy koncert i weekendowe występy artystyczne. Na scenie zaprezentowali się: Klub Wokalisty, Krapkowickie Studio Piosenki, Oder Blass Band oraz Krapkowicka Orkiestra Dęta. W niedzielę z powodu kapryśnej pogody artyści scenę musieli opuścić prędzej. 

Organizatorzy Jarmarku Bożonarodzeniowego, Gmina Krapkowice oraz Krapkowicki Dom Kultury za udział w Jarmarku serdecznie dziękują wystawcom oraz mieszkańcom. Miejski wstęp do zbliżających się świąt był możliwy dzięki Państwa obecności. 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).