• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Jarmark Bożonarodzeniowy

W tym roku magia świąt na krapkowickim rynku będzie serwowana do 11 grudnia. Na mieszkańców oraz gości czekają: regionalne przysmaki  i przetwory sporządzane według tradycyjnych receptur, ręcznie wytwarzane słodycze, niepowtarzalne ozdoby, które świętom nadają magii, regionalna porcelana, góralska odzież czy pamiątkowe, świąteczne kubki. Poza bogatym asortymentem będą także degustacje: barszczu z uszkami, kiełbasy z zasmażaną kapustą oraz rozgrzewającej herbaty korzennej z pomarańczą.

We wtorek, 6 grudnia odbędzie się spotkanie ze św. Mikołajem. Gość z dalekiej Laponii z zastępem elfów i zaprzęgiem reniferów będzie czekał na najmłodszych od 16:00 do 19:00. O 17:00 na mechanicznych reniferach przyjadą MotoMikołaje. Zmotoryzowani obdarują milusińskich słodkimi prezentami. . O 16:30 rozpocznie się Koncert Mikołajkowy. Na scenie wystąpią uczestnicy Klubu Wokalisty działającego przy Krapkowickim Domu Kultury. Występów artystycznych nie zabraknie także w sobotę i niedzielę. 10 grudnia część artystyczną rozpocznie koncert Krapkowickiego Studia Piosenki, o 18:30 wystąpi orkiestra Oder Blass Band. 11 grudnia o 15:00 na scenie zaprezentuje się Krapkowicka Orkiestra Dęta, a o 16:00 Krapkowickie Studio Piosenki.

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).