• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Koncert Katarzyny Groniec

Wyjątkowa aranżacja piosenek, nietuzinkowa muzyka w wykonaniu młodych artystów oraz ciekawe wizualizacje świetlne. Tak w skrócie opisać można to, co działo się na scenie w piątkowy wieczór w Krapkowickim Domu Kultury.

Niezwykły koncert Katarzyny Groniec pt. „ZOO Z PIOSENKAMI AGNIESZKI OSIECKIEJ” zgromadził w sali kinowej setki osób. Piosenkarka i aktorka tańcząc i śpiewając w bardzo oryginalny sposób przedstawiła znane teksty Agnieszki Osieckiej umiejętnie i z humorem nawiązując przy tym relację z publicznością. Dynamiczna i nowoczesna muzyka, odpowiednio dobrane światło oraz wizualizacje sprawiły, że koncert był nietuzinkowy i podobał się publiczności, która na koniec nagrodziła artystów owacjami na stojąco. 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).