• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rodzinne warsztaty

W niedzielę w Krapkowickim Domu Kultury odbyły się wyjątkowe, świąteczne warsztaty malowania bombek choinkowych. Było bogactwo wzorów i kolorów, a na ozdobach choinkowych pojawiały się kształty, które podsuwała wyobraźnia.

Warsztaty prowadził Zbigniew Goluch z opolskiego teatru Ekostudio. Prowadzący nie tylko przedstawił krok po kroku jak przyozdobić bombki, ale także przybliżył uczestnikom proces powstawania tych świątecznych ozdób. A trzeba było obchodzić się z nimi ostrożnie. Instruktor na warsztaty wybrał dmuchane, szklane kule, nie bombki gipsowe czy styropianowe.

Po nałożeniu farby, każdy element obsypywany był brokatem, tak, by bombki nabrały świątecznego blasku. Następnie ozdoby pakowane były w eleganckie pudełka. Tak samodzielnie przyozdobione bombki z pewnością będą niezwykłą dekoracją własnej choinki lub miłą pamiątką dla bliskich.

Organizatorem warsztatów byli: gmina Krapkowice i Krapkowicki Dom Kultury.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).