• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Jarmark Bożonarodzeniowy

Kilkudziesięciu wystawców. Do nabycia między innymi regionalne przysmaki i przetwory sporządzane według tradycyjnych receptur, wędliny z wędzarni, sery, pierogi, miody, ręcznie wytwarzane słodycze, niepowtarzalne ozdoby, które świętom nadają magii, góralska odzież. Możliwość zakupu pamiątkowych, świątecznych kubków. Degustacja barszczu z uszkami, kiełbasy z zasmażaną kapustą oraz rozgrzewającej herbaty korzennej z pomarańczą. Występy artystyczne.

W tym roku magia świąt na krapkowickim rynku będzie serwowana od 5 do 11 grudnia.

6 grudnia – spotkanie ze św. Mikołajem. Gość z dalekiej Laponii z zastępem elfów i zaprzęgiem reniferów będzie czekał na najmłodszych od 16:00 do 19:00. Rodziców zachęcamy do zapisów a.grodzinska@krapkowice.pl, 077/44 66 841.

O 17:00 na mechanicznych reniferach przyjadą MotoMikołaje. Zmotoryzowani obdarują milusińskich słodkimi prezentami.

Plakat A2-zmiany.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).