• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Krapkowicach informuje o wystąpieniu na terenie miejscowości Mechnica, powiat kędzierzyńsko-kozielski, choroby podlegającej obowiązkowi zwalczania - zgnilca amerykańskiego pszczół, której okręg zapowietrzony obejmuje częściowo Gminę Krapkowice.

Mając na uwadze powyższe poniżej zamieszczamy Rozporządzenie Nr 0510/P/2/2016 Wojewody Opolskiego z dnia 3 listopada 2016 roku dot. zwalczania zgnilca amerykańskiego pszczół.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).