• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wezwanie, przyjazd na sygnale i przystąpienie do akcji ratowniczej. Tu liczy się dosłownie każda minuta, szczególnie, gdy chodzi o ludzkie życie. A tak było 8 listopada w krytej pływalni Delfin. Pracownik obsługi technicznej miał styczność ze środkami chemicznymi wykorzystywanymi w technologii uzdatniania wody. W akcji udział wzięły trzy zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Krapkowic.  

Tym razem spokojnie, to jedynie ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze. Dzięki nim strażacy kompleksowo zapoznają się z topografią krytej pływalni i ,w przypadku zaistnienia podobnych zdarzeń, mogą szybciej reagować i nieść pomoc. To pierwsze z trzech planowanych symulacji. Ćwiczenia przeprowadzane są w trosce o bezpieczeństwo pracowników i klientów pływalni.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).