• PL
  • EN
  • DE

Informujemy, że most kolejowy w Krapkowicach w związku z przebudową od dnia 01.10.2019 zostanie całkowicie wyłączony z ruchu. Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Budżet Obywatelski na 2017 rok wstrzymany

W związku z licznymi pytaniami, informujemy, że ogłoszenie Budżetu Obywatelskiego na 2017 zostało wstrzymane. Radni klubu KWW Macieja Sonika złożyli wniosek o nieogłaszanie Budżetu Obywatelskiego na 2017 rok. To oznacza, że pod znakiem zapytania stoją nowe projekty i współdecydowanie mieszkańców o lokalnych wydatkach. Ogłoszenie Budżetu Obywatelskiego jest jeszcze możliwe na początku przyszłego roku. Najpierw jednak radni uzgodnić muszą uwagi  dotyczące regulaminu. Na nowy Budżet Obywatelski zabezpieczone muszą zostać także środki w budżecie. 

BUDŻET.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).