• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

35 lat Zespołu Szkół Sportowych nr 1

Akademia jubileuszowa, przemówienia, gratulacje. W piątek, 21 października ZSS nr 1, dawna Szkoła Podstawowa nr 5 świętowała swój jubileusz. Dyrekcji, gronu pedagogicznemu, pracownikom i uczniom serdeczne gratulacje oraz wyrazy najwyższego uznania złożył między innymi burmistrz Andrzej Kasiura.

Jubileusz był doskonałą okazją do sentymentalnej podróży oraz do pokazania uczniom, jak ważnym elementem w życiu każdego człowieka jest szkoła. Szkoła, która jest nie tylko instytucją, ale przyjaznym miejscem stworzonym przez pokolenia uczniów, ich rodziców,  nauczycieli i pracowników.

Społeczności szkolnej życzymy kolejnych lat obfitujących w dalszy rozwój i sukcesy. By jubileusz był inspiracją do realizacji najśmielszych planów, a podejmowane działania były źródłem satysfakcji.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).