• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Od 1 listopada rusza zbiórka popiołu

Szanowni mieszkańcy Gminy Krapkowice!

Przypominamy, że od 1 listopada do końca marca w pojemnikach koloru brązowego zbierany będzie popiół paleniskowy. Prosimy o wrzucanie do pojemników wyłącznie wystudzonego popiołu!

Popiół będzie odbierany z częstotliwością raz na dwa tygodnie, zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem: http://krapkowice.pl/3511/2444/harmonogramy-odbioru-odpadow-komunalnych-od-1102016.html

Jednocześnie informujemy, że powstające w tym okresie w gospodarstwach domowych odpady zielone oraz odpady komunalne ulegające biodegradacji należy wrzucać do pojemników czarnych na odpady zmieszane lub worków i wystawiać w terminach przewidzianych do odbioru odpadów zmieszanych.

Powyższe zasady dotyczą wyłącznie mieszkańców prowadzących selektywną zbiórkę odpadów komunalnych.

ZABRANIA SIĘ WRZUCANIA POPIOŁU ORAZ ODPADÓW  ZIELONYCH I ULEGAJĄCYCH BIODEGRADACJI DO JEDNEGO POJEMNIKA

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).