• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dzień Edukacji Narodowej

13 października w Krapkowickim Domu Kultury uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej.  Na zaproszenie burmistrza Krapkowic Andrzeja Kasiury w uroczystości udział wzięli przedstawiciele władz miasta, radni Rady Miejskiej w Krapkowicach, kierownicy jednostek oświatowych oraz nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni zatrudnieni na terenie gminy Krapkowice.

Burmistrz  wręczył listy gratulacyjne i nagrody dyrektorom oraz nauczycielom za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Złożył życzenia wielu sukcesów pedagogicznych, zadowolenia z pracy i poczucia ważności wykonywanego zawodu.

Dyrektorzy poszczególnych placówek oświatowych wręczyli nagrody dyrektora z okazji Dnia Edukacji Narodowej  szczególnie wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym. Podczas uroczystości nagrodzeni zostali również pedagodzy szkoły stowarzyszeniowej w Steblowie.

Upominkiem muzycznym dla wszystkich zaproszonych gości były występy Klubu Wokalisty z Krapkowickiego Domu Kultury oraz zespołu muzycznego „Big Band” z Państwowej Szkoły Muzycznej w Krapkowicach.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).