• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

35-lecie Zespołu Szkół Sportowych nr 1

Dyrektor Zespołu Szkół Sportowych nr 1, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie przypominają o uroczystych obchodach 35-lecia istnienia szkoły.
Z prawdziwą przyjemnością przedstawiamy Państwu program obchodów naszego Koralowego Święta. Uroczystość rozpocznie się 21 października o godz. 9.00 mszą świętą w kościele pw. Ducha Świętego. Po mszy barwnym pochodem udamy  się do szkoły, gdzie w sali gimnastycznej odbędzie się oficjalna część obchodów. Tam wysłuchamy wystąpienia dyrektora szkoły oraz zaproszonych gości. Program artystyczny zabierze nas w podróż sentymentalną, którą wzbogaci prezentacja multimedialna. Będzie tez czas, by obejrzeć nowe klasopracownie i liczne wystawki przygotowane przez uczniów i nauczycieli. Wszystkich absolwentów naszej szkoły zapraszamy również na bal, który odbędzie się 22 października o godz. 18.00. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 października w sekretariacie szkoły. Liczymy na liczny udział wszystkich, którzy chcą zanurzyć się we wspomnieniach  i spędzić niesamowite chwile wśród dawnych przyjaciół, miłości i nauczycieli.

35 lat szkoły Magda.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).