• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Ostatnie dni zapisów

Rekrutacja do projektu "Jesień życia w dobrej kondycji bez bólu" została przedłużona do 28 października. Formularz rekrutacyjny wraz z pozostałymi załącznikami wymienionymi w Regulaminie Rekrutacji i Uczestnictwa w Projekcie zostały zamieszczone w zakładce Dokumenty do pobrania.

Dokumentację zgłoszeniową należy składać w:

  1. Biurze Projektu – Strzeleckie Centrum Obsługi Biznesu „SCOB”, przy ul. Pobożnego 1 (Recepcja) w Strzelcach Opolskich, w godzinach od 8:00 do 15:00.
  2. Urzędzie Miejskim w Strzelcach Opolskich - Plac Myśliwca 1, (Kancelaria Urzędu Miejskiego na parterze) w  godzinach od 8.00 do 15.00.
  3. Urzędzie Miasta i Gminy Krapkowice – 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice, od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 15.00

W przypadku wysłania dokumentacji zgłoszeniowej drogą pocztową za termin złożenia dokumentacji rekrutacyjnej uznaje się datę jej wpływu do Biura Projektu, a nie datę stempla pocztowego. 
W ostatnim dniu naboru, tj. w dniu 28.10.2016 r. formularze rekrutacyjne wraz z załącznikami będą przyjmowane do godziny 14:00.

Projekt "Jesień życia w dobrej kondycji bez bólu" to między innymi: diagnoza, zabiegi rehabilitacyjne, szkolenia. Z tak bogatej oferty skorzystać mogą seniorzy z trzech powiatów: strzeleckiego, kędzierzyńsko-kozielskiego i krapkowickiego.

Więcej informacji na stronach: http://jesien.scob24.pl/, http://www.strzelceopolskie.pl/serwis/index.php?id=22&idd=6906&r=2016&m=09, 

plakat_2016.jpeg

001.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).